ג'רלס: אנחנו חייבים להתחבר מחדש

קרטיס ג'רלס וסימונה פיאניג'אני מתכוננים למשחק מול מכבי תל אביב במוצ"ש

מאת: מערכת האתר - 14:28 | 13/04/2017 | (צילום: מערכת האתר)

במוצ"ש (21:00, ערוץ הספורט) תארח הפועל "בנק יהב" ירושלים את מכבי תל אביב במחזור ה-27 של ליגת ווינר. אנחנו צריכים את הקהל מספר 1 איתנו! בואו להרים את הארנה באוויר ולהנות מאווירת הכדורסל הטובה בארץ!

לכרטיסים לחצו כאן

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה, סימונה פיאניג'אני: "אנחנו עובדים קשה כדי להשתפר, כי המטרה הראשונה היא הפלייאוף. זה לו"ז מאוד קשה, אנחנו משחקים מול כל הקבוצות שמובילות את הטבלה, עכשיו מכבי ואחר כך חולון, הרצליה ואילת. אנחנו צריכים למצוא ניצחונות כדי להישאר בטופ 8, זו המטרה הראשונה שלנו. ידענו מתחילת העונה שבליגה אנחנו מנסים להתחרות תוך כדי העונה הארוכה שלנו באירופה, אבל המועדון הזה מסתכל לעתיד".

פיאניג'אני הוסיף: "אנחנו לא מזלזלים בליגה. ידענו כבר מאוקטובר שיהיה קשה. ההבדל בין המאזן בליגה לאירופה אומר שיש כאן פער. ניסינו לעשות התאמות ברוטציה שלנו, בין הזרים לישראלים. אנחנו לא בעמדה שאנחנו רוצים להיות בה, אבל קשה להתייחס לכל משחק כהכי חשוב בעולם. השחקנים הם לא מכונות, יש פציעות, וידענו שהליגה תהיה קשה, כי מיד הרגשנו שהאיזון שלנו לא מושלם בליגה. זה משהו שאני לא יכול להבין, אנחנו מנסים להשתפר לא כי כל משחק הוא הכי חשוב בעולם, אלא כי אם נשתפר, נוכל להתמודד עם כל קבוצה".

צפו במסיבת העיתונאים המלאה של פיאניג'אני:

קרטיס ג'רלס גם כן דיבר לפני האימון היום והתייחס למצב של הקבוצה: "שמנו הרבה אנרגיות ופוקוס על אירופה והסדרה האחרונה היתה מאוד מעייפת. אנחנו חייבים לחזור לפוקוס, זה הזמן להתחבר מחדש ולהטעין מצברים". צפו בדבריו:

 

Back to Top