הפועל יוצאת לספרד למשחק מספר שלוש

הפועל "בנק יהב" ירושלים המריאה אחה"צ לולנסיה לקראת משחק מספר 3 בסדרת חצי גמר היורוקאפ

מאת: מערכת האתר - 19:11 | 20/03/2017 | (צילום: מערכת האתר)

הפועל "בנק יהב" ירושלים החלה אחה"צ את המסע לספרד לקראת משחק מספר 3 בסדרת חצי גמר היורוקאפ. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ 20 ביום רביעי 21:30. הקבוצה תמריא הערב לברצלונה ומחר תסע לולנסיה באוטובוס. רגע לפני העליה, דיבר עוזר מאמן הקבוצה, מרסלו ניקולה על מצבו של טרוויס פיטרסון שנפצע במשחק מול עירוני נהריה ביום ראשון: "אנחנו עדיין לא יודעים את מצבו, הוא קיבל מכה חזקה בכתף והוא סובל מכאבים. הרופאים עדיין בודקים אותו והוא ממשיך לקבל טיפול. נצטרך להמתין ולראות מה יקרה בהמשך".

ניקולה התייחס גם למפגש החמישי בין שתי הקבוצות העונה כשאמר: "בוודאות שזה יהיה משחק קשה כמו ארבעת המשחקים הקודמים שהיו השנה. אנחנו נצטרך להיות מוכנים לאווירה חמה ואולם מלא, ולהיות קשוחים פיזית וגם מנטלית במשך 40 דקות או יותר". צפו בדבריו:

בר טימור גם כן דיבר עם התקשורת בשדה התעופה ונשאל לגבי ההמשכיות מהניצחון על נהריה בו רשם דאבל-דאבל של 19 נקודות ו-10 אסיסטים: "אין קשר כל כך בין המשחקים, כל משחק הוא לגופו. עברנו עונה אירופית ארוכה וטובה ועכשיו הכל מתנקז למשחק אחד. אנחנו טסים בתחושות טובות כדי לנצח". צפו בדבריו:

מנכ"ל הקבוצה, גיא הראל, נשאל על ההכנות עם קבוצת ולנסיה על הגעת הקהל האדום לאולם: "מאז יום שישי אנחנו בקשר עם הנהלת ולנסיה וגם עם המשטרה המקומית כדי לוודא שהלקחים הופקו ושבטחונים של האוהדים שמגיעים מובטח". צפו בדבריו של הראל:

Back to Top