פיאניג'אני: מגיע לשחקנים שלי לשחק בחצי הגמר

התגובות לאחר הניצחון של הפועל "בנק יהב" ירושלים על גראן קנאריה ברבע גמר היורוקאפ

מאת: מערכת האתר - 17:41 | 04/03/2017 | (צילום: Herbalife Gran Canaria)

הפועל "בנק יהב" ירושלים העפילה אמש לחצי גמר היורוקאפ לאחר ניצחון חוץ 79-85 על גראן קנאריה. הנה התגובות של שחקני הפועל ומאמן הקבוצה לאחר המשחק:

טרוויס פיטרסון: "היה משחק מעולה הערב. שיחקנו טוב מאוד כקבוצה גם בהגנה ובגם בהתקפה הצלחנו להעביר את הכדור. ג'רום הוביל אותנו ברבע הראשון עם קליעות גדולות וגם קרטיס הצטרף וסה"כ שיחקנו כדורסל קבוצתי טוב. נשארנו ביחד למרות הקשיים של לשחק בחוץ מול קבוצה טובה עם קהל תומך".

ג'רום דייסון: "שיחקנו מהתחלה בדיוק כמו שרצינו וידענו שבמחצית השניה הם ירצו להיות יותר אגרסיבים ופיזים במטרה לחזור למשחק. אבל עצרנו את הריצות שלהם ועשינו בדיוק מה שהיינו צריכים לעשות".

סימונה פיאניג'אני: "אני רוצה קודם כל לומר תודה לשחקנים ולכל האנשים שעובדים בהפועל. היה לנו משחק מדהים נגד קבוצה מהדרג הגבוה. התחלנו טוב מאוד, תקפנו בקצב שרצינו והצלחנו ליצור זריקות פנויות. לצערי איבדנו את בריאן רנדל שהיה בעל תפקיד חשוב לעצור את הלחץ של גראן קנאריה. היה לנו קשה גם עם בעיית העבירות של קינסי אבל אני שמח שהצלחנו להישאר מפוקסים בהגנה, במיוחד נגד הקלעים שלהם שחזרו למשחק וכמעט השוו את התוצאה. המטרה שלנו היתה להגיע ברבע הרביעי שכל הלחץ על גראן קנאריה. אני חושב שמגיע לנו להיות בארבע הגדולות. בנינו בקיץ קבוצה חדשה והתחלנו בדרך קשה עם מפגשים מול ולנסיה וקובאן בשלב הראשון. ניצחנו כל קבוצה גדולה לפחות פעם אחת העונה, ומגיע לשחקנים שלי לשחק בחצי הגמר".

צפו בתקציר המשחק:

Back to Top