הפועל בקהילה בחודש נובמבר

סיכום הפעילות הקהילתית של הפועל "בנק יהב" ירושלים בחודש נובמבר

מאת: מערכת האתר - 13:57 | 01/12/2016 | (צילום: אורן בן חקון)

במהלך חודש נובמבר מחוץ לפרקט, הפעילות הקהילתית של הפועל "בנק יהב" ירושלים לא מפסיקה.

שמחנו מאוד לארח ביחד עם רדיו ירושלים את אנשי כוחות הבטחון במשחק היורוקאפ נגד לובליאנה. הפועל העניקה לאנשי כוחות הבטחון כרטיס זוגי מתנה למשחק ובתחילתו הצדענו ללוחמי האש כשבעלי הקבוצה, אורי אלון, ומזכ"ל היורוליג, ג'ורדי ברתומאו העניקו כדור חתום לאייל כהן – מפקד תחנת כיבוי אש ירושלים.

במה שהפך כבר למסורת, הפועל אירחה במשחק מול לובליאנה מעל ל- 1,000 מתושבי יישוביי מטה בנימין בראשות ראש המועצה מר אבי רואה. בכירי היישוב השתתפו בטקס הקהילה שנערך לכבודו של מנחם גמבש, גם הוא תושב המועצה האיזורית. 

החודש המשכנו גם עם המסורת של טקסי הקהילה בהפסקת הרבעים, ושמחנו לארח את יחיאל אמיר, ניתאי יששכריאן ונתנאל אדרי.

שחקני הפועל "בנק יהב" ירושלים השתתפו באירוע הסטריטבול לזיכרו של ליאל גדעוני ז"ל בבית הספר בו למד בירושלים, גבעת גונן. זו השנה השלישית שהפועל משתתפת באירוע לזכרו של אוהד הקבוצה שנהרג במבצע צוק איתן ב-2014. ליאל אוהד מושבע של הפועל "בנק יהב" ירושלים. לפני מותו, קנו לו אחיו הגדולים ציון, ניר ואור מתנת שחרור מוקדמת, מנוי לעונת המשחקים הראשונה של הקבוצה בארנה, אותה לא זכה לראות.מאז שני אחיו, ציון ואור, מגיעים לכל משחק של הקבוצה בארנה ומתיישבים ליד הכיסא הריק השמור לליאל. תוכלו לקרוא עוד על הסיפור המרגש בכתבה שפורסמה ב-ynet. בימים אלה, משפחתו וחבריו של ליאל מגייסים כסף להקמת מכינה תומכת לנוער בסיכון על שמו של ליאל. לתרומות ומידע נוסף על הפרוייקט לחצו כאן.

Nike Mercurial Superfly

Back to Top