הפועל ירושלים למען הקהילה

אם יש דבר אחד המבדיל את הפועל ירושלים מקבוצות כדורסל וממועדוני ספורט אחרים, הרי זה החיבור המיוחד בינה לבין הקהילה שבתוכה היא פועלת. הקבוצה, שהיתה לאחד מסמלי העיר ירושלים, מקפידה לאורך השנים על מעורבות עמוקה ויומיומית בחיי הקהילה העירונית, ומשתמשת בספורט כגורם מקל, ממריץ ומעודד לכל מי שזקוק לכתף חמה.

לחצו כאן בכדי לקרוא את החוברת הקהילתית של הפועל "בנק יהב" ירושלים בעונת 2016/17

הקבוצה מבקרת במהלך השנה במוסדות לילדים במצוקה, בבתי מחסה לאוטיסטים, במחלקות ילדים בבתי חולים, בבתי תמחוי ובבתי ספר. היא יוזמת פעילויות חברתיות משותפות עם הקהילה, ותורמת ברוחב לב. שחקני הקבוצה, שהינם שותפים מלאים ומתמידים בפעילויות אלו, משמשים כשגרירים של חינוך לספורט ולערכים חיוביים.

 

מדי משחק ביתי מקיימת הפועל ירושלים טקס קהילה בשיתוף עמותות ובתי חולים, ובו היא מארחת ומחלקת מתנות לילדים, חולים ואנשים הזקוקים לסיוע ולתמיכה מוראלית. האורחים זוכים למתנות ולכבוד רב מהאוהדים הרבים באולם, במסגרת טקס שהפך לאחד הרגעים השבועיים המרגשים בשגרת המועדון.

הפועל ירושלים רואה בתרומה לקהילה חלק אינטגרלי מהווייתה. התרומה לקהילה אינה חובה, אלא זכות גדולה שנפלה בחלקו של המועדון, והוא מוקיר תודה על כך שהוא יכול לנצל את מעמדו הציבורי ואת השפעתו הרבה כדי לעזור, לתרום, להעלות חיוך ולעשות טוב. כל מי שחפץ לקחת חלק בפעילויות הקהילתיות של הפועל ירושלים מוזמן להצטרף.

NIKE HYPERLIVE EP

Back to Top